הקדמה ליחידת ההכשרה

 

לפניך ערכת הדרכה בנושא 'מדדי תוצאה' עבור אנשי הצוות במסגרתך.

התוכן המוצג כאן הינו פרי עשיה משותפת של צוות הטמעת הפרויקט בשיתוף עם מנהלי המסגרות ונציגי סל שיקום, שהשתתפו בסדנאות במהלך שנת 2015-2016 במחוזות השונים.

ערכה זו כוללת הצעות ורעיונות לקידום הטמעת מרכיבי הפרויקט בעבודת הצוות.

מערך ההדרכה על חלקיו השונים עשוי לתרום בהטמעת התוכנית ושימוש מיטבי בתוצרים במסגרתך, ולתרום לשיח מקצועי וחשוב אודות השימוש בתוצרי הפרויקט בעשייתכם השיקומית.

הסדנא מחולקת לארבע יחידות שניתן להעבירן יחד במסגרת יום הכשרה ייעודי לצוות, או לחלופין באופן נפרד על פני מספר ישיבות צוות במהלך השנה.

אנו ממליצים על שימוש ביחידות ההדרכה השונות במהלך השנה ובהתאם למאפייני המסגרת, כחלק מהכשרתו המקצועית של הצוות.

אנחנו מקווים שהערכה תסייע לך לבנות את הסדנה באופן שתתאים לצוות שלך ושתמצא כאן את כל את החומרים הרלוונטיים להעברת הסדנה. אנחנו ממליצים מאוד להדפיס את התוכן הערכה ולשמור אותה בקלסר במשרד.

קלסר זה יוכל לעזור לך הן להעביר את הסדנה שוב אם יהיו חילופי צוות והן לאפשר לאנשי הצוות לגשת לקלסר בכל עת על מנת לרענן את זיכרונם ולקבל טיפים לעבודה עם המתמודדים.

 

קהל היעד

כלל אנשי הצוות במסגרות השיקום השונות. אנו ממליצים לחשוב על מאפייני המסגרת ועובדיה ולהחליט בהתאם לכך למי מאנשי הצוות תועבר הסדנא וכיצד.

 

מטרות הערכה:

  • הכרה והבנה של תוכנית מדדי תוצאה
  • היכרות עם תוצרי התוכנית ויישומם בעבודה השיקומית עם צרכני השירות.
  • העמקה בלמידה אודות תוצרי התוכנית ככלים להערכה וכבסיס לתכנון תקופתי: תמונות מצב –של הצרכן ושל איש הצוות, ומשובי המסגרת.

יחידות ההדרכה:

אגף לבריאות הנפש, משרד הבריאות

The Lazlo N.Tauber Family Foundation

המרכז להכשרה ולחקר שירותים ומדיניות

Please publish modules in offcanvas position.